Contact

Psychologisch centrum temse

Groepspraktijk psychologen

Contacteer ons


Consultaties gebeuren enkel op afspraak.

Voor specifieke vragen kunt U steeds een afspraak vastleggen.

Bel ons op één van onze nummers

of

vul onderstaand formulier in en dan nemen wij graag telefonisch contact met u op.

 


Véronique Robberecht  (Coördinator PCT)

Tel. 0496/10 12 18

veronique@psychologischcentrumtemse.be


Veerle Van Aken

Tel. 0484/28 90 46

veerle@psychologischcentrumtemse.be


Marjolein Van Bogaert

Tel. 0477/74 61 64

marjolein@psycholgischcentrumtemse.be


Beverley Vermeulen

Tel. 0487/10 70 33

beverley@psychologischcentrumtemse.be


Inez Baeten

Tel. 0487/95 80 07

inez@psychologischcentrumtemse.be


Sarah Jacobs

Tel. 0495/57 50 70

sarah@psychologischcentrumtemse.be


Julie Maes

Tel. 0475/58 27 62

julie@psychologischcentrumtemse.be


Bavo Vroman

Tel. 0478/08 50 51

bavo@psychologischcentrumtemse.be


Lies Pittoors

Tel. 0471/43 45 91

lies@psychologischcentrumtemse.be


Sanne Verbeeck

Tel. 0494/54 05 53

sanne@psychologischcentrumtemse.be


Nancy Gerlo

Tel. 0474/46 09 06

nancy@psychologischcentrumtemse.be

 

→  Momenteel neemt Beverley geen nieuwe cliënten wegens zwangerschap !

Psychologisch Centrum Temse

Vroonhoflaan 6 - 9140 Temse

De praktijk bevindt zich in een rustige wijk waar u gratis kan parkeren.

Opgelet: ingang via Karel Aubroecklaan (poortje).

Algemeen tel.0496/101218

info@psychologischcentrumtemse.be

   BTW BE 0539.919.321

Consultaties enkel op afspraak.


 
 
 
 
 
 
 

CONTACTEER ONS

Copyright @ All Rights Reserved